Jak Zainstalować Metalowe Pokrycia Dachowe: Przewodnik Krok Po Kroku 2024

Bardzo ważne jest, aby usunąć wszelkie gwoździe, które były używane do mocowania starego dachu. Aby zorientować się, ile materiału dachowego będziesz potrzebować, musisz wykonać kilka pomiarów dachu.

steel roof intitle:how

I prawidłowo zainstalowane, praktycznie nie wymagają konserwacji. Ta instrukcja instalacji powinna być używana wyłącznie jako prowadnica. Informacje te zawierają ogólne porady dotyczące montażu dachu blaszanego z pojedynczą powłoką.

Wymagane Narzędzia:

Stalowe panele dachowe są najlepszym wyborem dla większości właścicieli domów. Stalowy dach będzie Cię kosztować około $2-$4 za każdą stopę konstrukcje stalowe kwadratową dachu. Wszystko, co robimy, jest poparte naszymi podstawowymi wartościami, takimi jak jakość, uczciwość, lojalność i rodzina.

Pokrycie dachowe jest układane z zakładką co najmniej three cali, aby zapobiec przepływowi wody pod materiałem dachowym. Zawsze używaj podwójnych taśm przed montażem metalowych dachówek. Drewniana siatka tworzy wentylowaną szczelinę powietrzną, która umożliwia cyrkulację powietrza, zapobiegając wilgoci wiaty magazynowe stalowe i kondensacji. Monarchy Roofing od wielu lat instaluje różne metalowe dachy w Toronto i pobliskich miastach. Na rynku dostępnych jest wiele różnych systemów pokryć dachowych z metalu. Zainstalowane, metalowe dachy działają od $7 do $20 na stopę kwadratową, w zależności od rodzaju użytego metalu.

Na samym początku odsuń krawędź do kwadratu, więc zaczynasz od razu. Myśl jak kropla deszczu i upewnij się, że górne panele zachodzą na dolne panele. Wilgoć może pełzać pomiędzy panelami do około sześciu cali w wyniku działania kapilarnego. Wymiana dachu jest kosztowną decyzją i nie może sprowadzać się tylko do kosztów. Filc ma żywotność od 15 do 20 lat, podczas gdy syntetyczny może trwać do 40 hala stalowa z biurem lat. Inną główną różnicą między nimi jest to, że filc jest mniej wytrzymały w wysokich temperaturach w porównaniu z filcem syntetycznym.

Zły Szczegół #3: Podwójne Przypinanie Paneli Na Okapie I Grzbiecie

I chociaż ma warstwę rdzy zapewniającą ochronę, nadal nie pasuje do domów w regionach przybrzeżnych. Jest dostępny głównie w panelach, więc jeśli jest to styl, jaki chcesz dla swojego systemu dachowego, spodziewaj się, że wyrzucisz od $1 a hundred thirty do $1 730 na kwadrat. Aluminium nie jest najdroższym ze wszystkich typów, ale możesz spodziewać się zapłaty około $469 do $1,030 za kwadrat.

Dachy metalowe mają jeden z największych ROI, jaki można uzyskać dzięki poprawie długowieczności, trwałości i urody. Po zainstalowaniu klipsa, sekcja kapelusza jest umieszczana poziomo na górze klipsów zee, jak pokazano poniżej. Ten ostatni jest najtańszy ze wszystkich wymienionych tutaj stylów ze względu na łatwość instalacji. Dachy z łupków metalowych lub dachy stalowe pokryte kamieniem mają estetykę dachu z łupków naturalnych. Ich zaletą jest to, że nie mają dwóch największych wad naturalnego łupka, którymi są jego duża waga i kruchość.

Instalacja Elementów Grzbietowych

Sheffield Metals jest liderem w dystrybucji powlekanych i gołych wyrobów metalowych, a także inżynieryjnych metalowych dachów na rąbek stojący (SSMR) i systemów ściennych. Specjalizujemy się w dostarczaniu malowanych Galvalume® i aluminium dla branży architektonicznie napędzanych paneli metalowych. Sheffield Metals ma możliwość zaspokojenia szerokiej gamy potrzeb dzięki ciągłym zapasom ponad 50 kolorów. Możemy również dopasować praktycznie każdy niestandardowy kolor, aby pasował do każdego projektu. Malowana blacha i cewka są formowane rolkowo w celu wykonania paneli, wykończeń i materiałów do obróbki blacharskiej, co oznacza, że należy je rozciąć do odpowiedniego rozmiaru dla projektu. Kiedy od nacięcia do metalu znajduje się odsłonięta krawędź, należy ją otoczyć, aby uniknąć pełzania krawędzi i nadmiernego rdzewienia, które może być szkodliwe dla metalowego dachu.

Od falistego do stojącego szwu, istnieje mnóstwo opcji tam dla dachów metalowych. Przyjrzyjmy się, jak określić najlepszy metalowy panel dachowy dla Twojego projektu. Chcesz zaoszczędzić trochę gotówki na projekcie metalowego pokrycia dachowego?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *